Збірна солянка

Збірна солянка
Збірна солянка
Збірна солянка
ІнформацІя
про журнал

Щомісячний журнал кросвордів «Сборная солянка» тепер ще й українською мовою! Під обкладинкою «Збірної солянки» зібрана колекція різноманітних кросвордів, сканвордів, захопливих головоломок, які допоможуть вам провести свій вільний час приємно та з користю. Крім того, у виданні ви знайдете і що почитати: цікаві тексти про курйозні події з усього світу, смішні анекдоти та карикатури, а для любителів смаколиків – цілий блок рецептів апетитних страв! Виходить як російською, так і українською мовою

Поширюється у роздрібній мережі

Мова видання: виходить як українською, так і російською мовою. Обирайте мову видання, купуйте та передплачуйте улюблений журнал!

Періодичність виходу: 12 разів на рік

Передплатний індекс у каталозі Укрпошти:

журнал «Збірна солянка» українською мовою: щомісячний – 37128;

журнал «Сборная солянка» російською мовою: щомісячний – 49586, піврічний - 68681, річний - 89250 (13 номерів на рік)

Графік виходу в 2022 році (+3-5 днів на доставку в поштову скриньку): №02 — 21.01; №03 — 18.02; №04-6 — 27.05; №07 — 17.06; №08 — 15.07; №09 — 12.08; №10 — 16.09; №11 — 14.10; №12 — 11.11; №01 — 09.12

У новому
номері

Сканворди, кросворди та судоку, цікаві факти, корисні поради, веселі карикатури та дотепні анекдоти. У кожному номері є смачний сюрприз: спеціально для вас шеф-кухар журналу «Люблю готовить!» готує обід за рецептами наших читачів, пропонуючи найрізноманітніші страви, від закусок до солодкого.

Щоб оформити передплату в редакції, вам необхідно:

1. Надіслати заявку на podpiska@burda.ua із зазначенням журналу, бажаної кількості примірників та терміну передплати.

2. Отримати реквізити для оплати та бланк для заповнення даних про доставку.

3. Оплатити рахунок і переслати на podpiska@burda.ua заповнений бланк із даними про доставку журналу.

Увага! ЯКЩО МИ ОТРИМАЛИ ВАШУ ЗАЯВКУ ДО 8-ГО ЧИСЛА ПОТОЧНОГО МІСЯЦЯ І ГРОШІ НАДІЙШЛИ НА РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК, ТО ПЕРЕДПЛАТА РОЗПОЧНЕТЬСЯ З НАСТУПНОГО МІСЯЦЯ.

Щоб замовити іменний електронний сертифікат для подарункової передплати (послуга безкоштовна), вам необхідно:

1. Оформити передплату у відділеннях Укрпошти або на сайтах наших партнерів.

2. Надіслати на podpiska@burda.ua копію абонемента та квитанції про оплату, вказавши в темі листа «Замовляю електронний сертифікат». Для передплатників www.portmone.com достатньо в рядку «Доп. інфо з доставки» вказати «Замовляю електронний сертифікат».

3. Подарунковий сертифікат у вигляді електронної листівки надійде на вашу електронну адресу. Він буде оформлений на ім'я, вказане під час оплати. Ви можете переслати сертифікат на електронну адресу або роздрукувати його на принтері.

З усіх питань, що стосуються передплати, звертайтеся:

StoreBurdaMediaUkraine Burda Style Marie Claire Лиза Мой ребенок