Збірна солянка

Збірна солянка
Збірна солянка
Збірна солянка
ІнформацІя
про журнал

Під обкладинкою «Збірної солянки» зібрана колекція різноманітних кросвордів, сканвордів, захопливих головоломок, які допоможуть вам провести свій вільний час приємно та з користю. Крім того, у виданні ви знайдете і що почитати: цікаві тексти про курйозні події з усього світу, смішні анекдоти та карикатури, а для любителів смаколиків – цілий блок рецептів апетитних страв! Виходить як російською, так і українською мовою

Поширюється зі зміщенням нумерації: передплатники січня отримають №2 / 2023 ... грудня - №1 / 2024

Мова видання: виходить як українською, так і російською мовою. Обирайте мову видання, купуйте та передплачуйте улюблений журнал!

Періодичність виходу: 12 разів на рік

Передплатний індекс у каталозі Укрпошти:

журнал «Збірна солянка» українською мовою: 37128

журнал «Сборная солянка» російською мовою: 49586

Графік виходу в 2023 році (+3-5 днів на доставку в поштову скриньку): №02 — 13.01; №03 — 10.02; №04 — 10.03; №05 — 07.04; №06 — 12.05;  №07 — 09.06; №08 — 14.07; №09 — 11.08; №10 — 08.09; №11 — 13.10; №12 — 10.11; №01/2024 — 08.12

Доставка Новою поштою у комплекті трьох видань: форма замовлення

У новому
номері

Сканворди, кросворди та судоку, цікаві факти, корисні поради, веселі карикатури та дотепні анекдоти. У кожному номері є смачний сюрприз: спеціально для вас шеф-кухар журналу «Люблю готовить!» готує обід за рецептами наших читачів, пропонуючи найрізноманітніші страви, від закусок до солодкого.

Щоб оформити передплату в редакції, вам необхідно:

1. Надіслати заявку на podpiska@burda.ua із зазначенням журналу, бажаної кількості примірників та терміну передплати.

2. Отримати реквізити для оплати та бланк для заповнення даних про доставку.

3. Оплатити рахунок і переслати на podpiska@burda.ua заповнений бланк із даними про доставку журналу.

Увага! ЯКЩО МИ ОТРИМАЛИ ВАШУ ЗАЯВКУ ДО 8-ГО ЧИСЛА ПОТОЧНОГО МІСЯЦЯ І ГРОШІ НАДІЙШЛИ НА РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК, ТО ПЕРЕДПЛАТА РОЗПОЧНЕТЬСЯ З НАСТУПНОГО МІСЯЦЯ.

Щоб замовити іменний електронний сертифікат для подарункової передплати (послуга безкоштовна), вам необхідно:

1. Оформити передплату у відділеннях Укрпошти або на сайтах наших партнерів.

2. Надіслати на podpiska@burda.ua копію абонемента та квитанції про оплату, вказавши в темі листа «Замовляю електронний сертифікат». Для передплатників www.portmone.com достатньо в рядку «Доп. інфо з доставки» вказати «Замовляю електронний сертифікат».

3. Подарунковий сертифікат у вигляді електронної листівки надійде на вашу електронну адресу. Він буде оформлений на ім'я, вказане під час оплати. Ви можете переслати сертифікат на електронну адресу або роздрукувати його на принтері.

З усіх питань, що стосуються передплати, звертайтеся:

StoreBurdaMediaUkraine Burda Style Marie Claire Лиза Мой ребенок