Відпочинь!

Відпочинь!
Відпочинь!
Відпочинь!
ІнформацІя
про журнал

У кожному номері: ексклюзивні інтерв'ю та захоплюючі історії з життя відомих людей. Все про бурхливі романи, розкішні весілля, сімейні драми, домашні свята та модні вечірки. Все, що відбувається з улюбленими артистами, відомими особистостями і світськими персонами. Журнал видається в Україні з 1997 року, лідер серед розважальних тижневиків країни. «Відпочинь!» - журнал-посередник між селебріті і читачами, провідник у світ гарного настрою, відпочинку та позитиву.

Поширюється без зміщення нумерації: передплатники січня отримають №1 ... грудня - №52

Мова видання: українська

Періодичність виходу: 52 рази на рік

Передплатний індекс у каталозі Укрпошти: щомісячний - 74322 (тимчасово немає передплати)

Графік виходу в 2023 році: тимчасово не виходить

 

У новому
номері

Зустрічайте №10 журналу «Відпочинь!»

На обкладинці – Ксенія Мішина та Артемій Єгоров! У ексклюзивному інтерв’ю нашому виданню актори нової романтичної комедії «Сусідка» розповіли, як знімалося кіно, та поділилися власним досвідом стосунків…

Також у номері: актор Георгій Хостікоєв розказав, чому не спілкується з батьком; учасники гурту AVIATOR Андрій Сторож та Дмитро Тодорюк не хочуть займатися сексом з прихильницями; alyona alyona розлучилась з бойфрендом; телеведуча Ірина Фролова вважає себе неідеальною мамою; королева Великобританії Єлизавета II відсвяткувала 70-річний ювілей правління; співачка Руслана готується стати мамою; папа Франциск хоче охрестити марсіян.

А ще: мода, бьюті-секрети, рецепти китайської кухні, цікаві сканворди та гороскоп.

Передплата на електронну версію
Відпочинь!
Відпочинь!
Відпочинь!
StoreBurdaMediaUkraine Burda Style Marie Claire Лиза Мой ребенок