Історія компанії крізь призму особистості

Партнер

Фармак

Період

2020

Задача

Керівник департаменту корпоративних комунікацій та сталого розвитку АТ «Фармак» Олена Зубарєва стала ініціатором випуску автобіографічної книги про життя й досягнення власниці фармацевтичної компанії Філі Жебровської.

Рішення:

Спочатку була дуже натхненна розповідь Олени про життєвий шлях Філі Іванівни, у якій вона підкреслила величезний вплив цієї жінки на розвиток компанії.

У підготовці мемуарів наша команда літературно відредагувала спогади та факти з особистого та робочого життя, що були надиктовані Філею Іванівною. Ми провели особисті інтерв’ю як з її рідними та близькими, так і з робітниками компанії, які працювали разом з нею у різні часи. Також опрацьовано різні інтерв'ю Філі Іванівни, опубліковані свого часу у друкованих та інтернет-виданнях.

У підготовці мемуарів використані світлини із сімейного архіву та фотобанку «Фармак».

Було організовано та проведено фотозйомку героїні в особистому робочому кабінеті, фотографії якої були використані для розробки дизайну обкладинки та у вступній частині, де опубліковані особисті висловлювання Філі Жебровської про сім'ю, роботу, рідну країну.

Результат:

Крізь призму особистості головної героїні читач має змогу дізнатись про історію цілої епохи розвитку України в період після Другої світової війни й до сьогодні та зокрема фармацевтичної галузі.

Наклад книги – 2000 примірників. Вони надійшли до бібліотек, партнерам, колегам і друзям Філі Жебровської. Вільний продаж видання не планувався.