24.01.2022

Українське видання Marie Claire зібрало ТОП-блогерів на вечірку GirlsBlogParty в готелі HYATT

Позитивне враження про продукт якнайкраще формує атмосфера, в якій відбулося перше знайомство з ним. Агентство Burda Media Influencer разом з командою та шеф-редактором глянцю Marie Claire Іриною Татаренко організували незабутнє свято для інфлюенсерів у президентському люксі п’ятизіркового зіркового готелю. Блогери в атмосфері розкоші, підсиленій ігристим, познайомилися з б'юті- та парфумерними новинками від Carolina Herrera, Shiseido і Топікрем.

Представники брендів розповіли про властивості та особливості своєї продукції. У незрівнянних інтер’єрах готелю було зроблено фото, які згодом прикрасили Інстаграм-сторінки блогерів. Були тут і цікаві та пізнавальні розваги, якими ми доповнюємо кожен свій захід.

Разом з коучем Тетяною Романцовою гості провели новорічну гру «Цілі на Новий рік». За атмосферу відповідав відомий ведучий Микола Матросов, за музичний настрій – харизматичний DJ STARKOV.

Заходи такого класу – не лише незабутні враження для блогерів, а й неординарний якісний контент для брендів.

Івент відвідали 12 блогерів, які розмістили на своїх Інстаграм-сторінках 40 публікацій та сторіс з інтеграцією партнерів. Повне медійне охоплення заходу склало 700 тис. унікальних користувачів.