31.12.2021

Створюємо святковий настрій на #FAMILYBLOGDAY

Нещодавно відбувся передноворічний зимовий івент #FAMILYBLOGDAY із залученням інфлюенсерів та партнерів. Захід проходив 15 грудня в грузинському ресторані Maмa Maнана.

Запрошені блогери під керівництвом шеф-кухаря готували різдвяний кекс. Для багатьох це був перший досвід приготування традиційної європейської різдвяної випічки з родзинками, цукатами, горіхами, марципаном. Крім цікавого гастрономічного досвіду, блогери змайстрували ялинкову композицію, прослухали лекцію про модні тренди на наступний рік від експерта - дизайнера одягу та школи етикету.

Івенти #FAMILYBLOGDAY вже стали для нас традиційними. Кожного разу залучаємо партнерів, які охоче представляють продукцію і в результаті отримують емоційні яскраві відгуки в сторіс та постах у блогерів.

Секрет привабливості івентів такого формату: досвід, довіра, команда однодумців, які ретельно продумують концепцію заходу. На кожному з них панує тепла атмосфера, що сприяє спілкуванню, новим знайомствам, невимушеному знайомству з продуктами партнерів. Звичайно, заходи такого формату мають бути не лише цікавими, а й пізнавальними. Кожного разу добираємо спікерів, які діляться корисними знаннями, що згодом можна використати вдома. І, звісно, не обходиться без подарунків, які наші гості використовують після події.

Зимовий #FAMILYBLOGDAY відвідали 20 блогерів. Вони розмістили на своїх Інстаграм-сторінках понад 30 публікацій та сторіс з інтеграцією партнерів, котрі сумарно охопили понад 280 000 унікальних користувачів.