01.09.2021

Передплатна кампанія на 2022 рік стартувала!

З 1 вересня на сайті Портмоне відкрита помісячна передплата на 2022 рік! Звертаємо вашу увагу, що з 2022 року видавництво «Бурда-Україна» розпочинає випуск топових журнальних видань українською мовою! Серед них Burda, «Сабріна», «Добрі поради», «Люблю готувати!», «Люблю готувати! Спеціальний випуск», «Відпочинь!» та інші!

А вже з 15 вересня у відділеннях Укрпошти та на сайтах наших партнерів portmone.com.ua, presa.ua, ukrposhta.ua буде доступна річна передплата (ЗІ ЗНИЖКАМИ) для тих, хто хоче передплатити журнали на цілий рік!

Серед річних передплатників буде розіграно 250 ПРИЗІВ - косметичних наборів від наших партнерів AVON та «БІОКОН»! Не пропустіть!

У розіграші призів беруть участь річні передплатники всіх наших журналів.

  • Читачі, які оформлять річну передплату на сайті www.portmone.com, автоматично стануть учасниками розіграшу.
  • Іншим передплатникам до 15 грудня 2021 року необхідно надіслати копію абонемента та квитанції про оплату передплати на електронну адресу podpiska@burda.ua (з поміткою «Передплата-2022»). У самому листі необхідно вказати свої ПІБ, контактний телефон та поштову адресу, на яку в разі виграшу буде надісланий приз.
  • Акція діє з 12 серпня 2021 року по 10 грудня 2021 року на всій території України, крім окупованого Криму та непідконтрольних територій Донбасу. Переможці будуть визначені шляхом random.org 25.12.2021. Призи будуть надіслані в січні-лютому. Доставка призів здійснюється на поштову адресу, вказану під час оформлення передплати.

 

Ви можете оформити передплату не лише собі, а й батькам чи добрим друзям, указавши під час оформлення їхнє ім’я та адресу доставки! Тих, хто читає якісну пресу, має бути більше!