03.11.2021

#FamilyBlogDay

30 вересня відбувся FamilyBlogDay – наш традиційний івент із залученням інфлюенсерів і партнерів. Захід проходив у індійському карі-барі Delhi Delhi. Запрошені блогери мали нагоду побувати у маленькій Індії, познайомитися з її смаковим колоритом, навчитися під керівництвом шеф-кухаря готувати кілька смачних страв, а також поспілкуватися з ведучою ранкового шоу на «1+1» Нелею Шовкопляс. На додачу до приємних вражень усі запрошені отримали чимало подарунків від партнерів заходу.

Чим наші івенти приваблюють блогерів і партнерів, у чому секрет успіху щорічної події?

Уся справа – у належній організації! Ми щоразу добираємо цікавих, актуальних спікерів. Ділимося новими знаннями й навичками, котрі блогери згодом можуть застосувати у приватному й публічному житті, зокрема даруємо рецепти приготування швидких страв, даємо корисну інформацію щодо саморозвитку, стосунків у суспільстві, материнства.

Грамотно комунікуємо з блогерами – гостями івенту. І нарешті, презентуємо подарунки, якими наші гості послуговуються ще кілька тижнів після події.

Цьогоріч частково успіх заходу підтримало обрання оригінального місця проведення – карі-бару Delhi Delhi – та запрошення професійного фотографа. Якісні цікаві фото у вишуканих інтер’єрах Delhi Delhi стануть окрасою особистих фотоальбомів гостей-блогерів і добрим нагадуванням про плідну співпрацю з брендами-партнерами.

Результат цьогорічного FamilyBlogDay – публікації понад 20 циклів сторіс та 17 постів з інтеграцією партнерів, котрі сумарно охопили понад 600 тисяч унікальних користувачів.