25.10.2021

Даруйте передплату на улюблений журнал!

Шукаєте подарунок? Пропонуємо найкращий універсальний варіант - передплату на улюблений журнал! Окрім приємно проведеного часу, наші видання подарують масу позитивних емоцій та користь. Наприклад, легендарні крафтові журнали Burda style, «Сабріна» і «KNIP. Люблю шити» надихнуть на створення неймовірно оригінальних модних образів (ці журнали збережені у wish-листі багатьох творчих людей); «Відпочинь!» розкаже про новини вируючого подіями шоубізнесового життя та здивує  ексклюзивними матеріалами про зірок та світських персон; «Люблю готувати!» запросить у гості до привітних та щедрих на кулінарні секрети людей, а також поділиться рецептами найсмачніших домашніх шедеврів; «Добрих порад» багато не буває, вони потрібні всім; кросвордні видання подарують приємне дозвілля та відмінне тренування пам'яті та логіки. Тому обирайте журнал для найкращого, наповненого змістом, подарунку, а ми оформимо іменний електронний сертифікат, щоб ви могли його гарно презентувати.

Невеличка інструкція для оформлення подарункової передплати в декілька кліків:

1) виберіть видання зі списку внизу;

2) оформлюючи дані для передплати, вкажіть ПІБ та повну поштову адресу людини, яка буде отримувати журнал. У рядку «Доп. інфо з доставки» напишіть «Замовляю іменний електронний подарунковий сертифікат» (послуга безкоштовна);

3) після підтвердження оплати передплати ми надішлемо вам іменний подарунковий сертифікат на електронну адресу, щоб ви могли роздрукувати його на принтері або ж просто переслати на потрібну електронну адресу.

Глянець

Добрі поради

Burda

Сабріна

Knip. Люблю шити

Люблю готувати!

Люблю готувати! Спецвипуск

Відпочинь!

Кросвордні видання

Бабусин компот

Бабушкин компот

Кросворди для всіх

Кроссворды для всех

Лабіринт кросвордів

Лабиринт кроссвордов

Збірна солянка

Сборная солянка

Бабусин компот. Великі клітини

Бабушкин компот. Большие клетки

Судоку складні

Судоку складні. Спецвипуск

Ліза. Кейворди

Добрі поради. Сканворди

Лабиринт кроссвордов. Суперсборник

Лиза. Кроссворды. Сборник

Расслабься!

Зроби паузу!

Тещин язик

Тьотя Соня

Робіть сюрпризи, даруйте увагу близьким, відчувайте себе найщасливішими людьми у світі!