13.07.2021

Burda Media Influencer реалізувала для Colgate натхненну кампанію #продовжуйусміхатися

Агентство Burda Media Influencer та українське видання Marie Claire створили для бренду Colgate натхненну рекламну кампанію #продовжуйусміхатися в українському діджиталі. Цей захід став яскравим продовженням глобального соціяльного проєкту Colgate Equity з його головним закликом: продовжуй усміхатися, які б труднощі не спіткали тебе на життєвому шляху. «Основу кампанії склали цікаво переказані історії з життя відомих людей – тих, чиї дописи ми часто читаємо у соцмережах, ким захоплюємося. Наші кумири розповідають про те, як зіткнулися у побуті з негативом, стереотипами, упередженим ставленням, але вистояли, не втратили оптимізму й віри в себе, зуміли продовжити свій шлях з посмішкою», - розповіла Юлія Грабчак, проджект-менеджерка по роботі з мікроінфлюенсерами у Burda Media Influencer. Основною платформою цієї кампанії в українському діджиталі став Instagram. Водночас на сайті українського видання Marie Claire (marieclaire.ua) було розгорнуто спецпроєкт із залученням відомих осіб та лідерів думок. Своїми історіями поділилися олімпійська чемпіонка Анна Різатдінова, музичні виконавці Світлана Тарабарова та Микита Добринін, телеведуча Валентина Хамайко, бізнес-вумен і засновниця мережі закладів східної кухні Тетяна Пренткович, акторка Анна Саліванчук, блогерка Аліса Ілієва та інші.

Загалом до участі у проєкті долучилися 13 відомих осіб, і в кожної з них від 150 тис. фоловерів у соцмережах. Вони пригадали і щиро переповіли непрості моменти свого життя і робили дописи з хештегом #продовжуйусміхатися на власних сторінках в Instagram. Ці ж дописи ретранслювалися на порталі та в соціяльних профілях Marie Claire. За словами Юлії Грабчак, важливим акцентом кампанії стала наявність червоного на фото героїв: цей колір безпомилково асоціюється з фірмовим кольором Colgatе, власне, він пов’язав усі елементи воєдино. А провідною думкою стали ідеї оптимізму, віри в себе і людей довкола, підтримка, успіх попри труднощі чи сумніви, досягнення поставлених цілей.

«У цьому кейсі відображено кілька трендів, що нині панують в інфлюенсер-маркетингу. По-перше, це нативна інтеграція з помірним проявом продукції бренду на фото і в тексті на противагу агресивній рекламі з акцентом виключно на продукті; саме проєкти з концепцією нативності цікаві аудиторії. По-друге, це соціяльна складова, цінності. Сьогодні люди хочуть не просто отримувати інформацію про товари чи послуги, а знати про цінності брендів, про виконувану ними місію. Цей фактор часто є вирішальним у формуванні аудиторії покупців, амбасадорів брендів», – пояснила фахівець по роботі з інфлюенсерами. Проєкт тривав один місяць, з 24 грудня 2020 року по 24 січня 2021-го. Індекс залученості аудиторії склав 17%, тональність відгуків – виключно позитивна. Загалом проєкт охопив 3,5 млн. осіб.