Marie Claire

Marie Claire
Marie Claire
Marie Claire
ІнформацІя
про журнал

Marie Claire Ukraine - видання для жінок і про жінок. Ми говоримо про останні модні тенденції і вивчаємо соціокультурну ситуацію в Україні та світі, ділимося цікавими новинами з життя зірок і пишемо рецензії на бестселери і новинки кінопрокату. Журнал з душею і ком'юніті, в рамках якого кожна дівчина може бути самою собою. Ми не холодний глянець, який пишномовно «диктує» зі своїх сторінок моду. Marie Claire завжди підтримає твої будь-які починання. У нашій компанії тобі буде весело, цікаво і не доведеться прикидатися.

Marie Claire it's all about you!

Marie Claire - це ти!

Поширюється у роздрібній мережі

Мова видання: українська

Періодичність виходу: 4 рази на рік

 

 

У новому
номері

Тема зимового номера Мarie Сlaire 2023 – крізь терни.

Підготовка номера припала на час затяжного блекауту. Один з центральних матеріалів присвячений незламним українським жінкам, які пройшли полон.

Інтерв’ю: з актрисою Вікі Кріпс, яка цього року отримала «золото» Канн за втілення «кращої версії» імператриці Сісі у стрічці «Корсет». А також діалоги з новими українськими музикантами, які вже претендують на звання культових – Kurs Valut, Паліндром, SadSvit, Karoon. Інтерв’ю з праонукою видатної художниці Марії Примаченко, якій капсульну колекцію присвятив бренд 91LAB.

Fashion: оригінальна фешн сторі, в центрі уваги якої - бестселери з колекцій українських дизайнерів. Огляд зимових трендів, та найбажаніших зимових аксесуарів із колекцій український брендів.

Beauty: топ кращих засобів по догляду за обличчям та тілом від нашої б’юті-редакторки, яка зараз перебуває на фронті.

Передплата на електронну версію
Marie Claire
Marie Claire
Marie Claire
StoreBurdaMediaUkraine Burda Style Marie Claire Лиза Мой ребенок