Marie Claire

Marie Claire
Marie Claire
Marie Claire
ІнформацІя
про журнал

Marie Claire Ukraine - видання для жінок і про жінок. Ми говоримо про останні модні тенденції і вивчаємо соціокультурну ситуацію в Україні та світі, ділимося цікавими новинами з життя зірок і пишемо рецензії на бестселери і новинки кінопрокату. Журнал з душею і ком'юніті, в рамках якого кожна дівчина може бути самою собою. Ми не холодний глянець, який пишномовно «диктує» зі своїх сторінок моду. Marie Claire завжди підтримає твої будь-які починання. У нашій компанії тобі буде весело, цікаво і не доведеться прикидатися.

Marie Claire it's all about you!

Marie Claire - це ти!

Поширюється у роздрібній мережі

Мова видання: українська

Періодичність виходу: 4 рази на рік

Графік виходу в 2021 році: ВЕСНА/2021 — 12.03; ЛІТО/2021 — 18.06; ОСІНЬ/2021 — 03.09; ЗИМА/2021 — 19.11

 

У новому
номері

Головна тема зимового числа Мarie Сlaire – бути ближе. Це був принцип, якого ми дотримувалися, коли обирали теми та героїв номеру. Центральне місце в журналі ми присвятили спецпроєкту #НЕМОВЧИ, і ми закликаємо всіх не мовчати про домашнє насилля, непросту тему на яку, часом найближчі люди не готові говорити.

Інтерв’ю: Марина Абрамович розповідає про контемпорарі арт, загадку слов’янскої душі та дружбу з Ріккардо Тіші. Макс Барських відкриває свою непросту життєву історію. Fashion: пуховики, овчина, жилети та мініспідниці – збираємо найактуальніші outfit’и зими 20-21. З’ясовуємо що денім буває екофрендлі, обговорюємо етичний бренд матері та доньки – Maison Cloe. Говоримо з дизайнеркою Світланою Бевзою про жіночність, природу та українські витоки.

Beauty: мікродозинг – як новий тренд допоможе вирішити проблему чуттєвої шкіри. У фокусі: святковий макіяж і головний beauty тренд сезону – різнокольорові тіні та як їх носити.

Передплата на електронну версію
Marie Claire
Marie Claire
Marie Claire
Щоб оформити передплату в редакції, вам необхідно:

1. Надіслати заявку на podpiska@burda.ua із зазначенням журналу, бажаної кількості примірників та терміну передплати.

2. Отримати реквізити для оплати та бланк для заповнення даних про доставку.

3. Оплатити рахунок і переслати на podpiska@burda.ua заповнений бланк із даними про доставку журналу.

Увага! ЯКЩО МИ ОТРИМАЛИ ВАШУ ЗАЯВКУ ДО 8-ГО ЧИСЛА ПОТОЧНОГО МІСЯЦЯ І ГРОШІ НАДІЙШЛИ НА РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК, ТО ПЕРЕДПЛАТА РОЗПОЧНЕТЬСЯ З НАСТУПНОГО МІСЯЦЯ.

Щоб замовити іменний електронний сертифікат для подарункової передплати (послуга безкоштовна), вам необхідно:

1. Оформити передплату у відділеннях Укрпошти або на сайтах наших партнерів.

2. Надіслати на podpiska@burda.ua копію абонемента та квитанції про оплату, вказавши в темі листа «Замовляю електронний сертифікат». Для передплатників www.portmone.com достатньо в рядку «Доп. інфо з доставки» вказати «Замовляю електронний сертифікат».

3. Подарунковий сертифікат у вигляді електронної листівки надійде на вашу електронну адресу. Він буде оформлений на ім'я, вказане під час оплати. Ви можете переслати сертифікат на електронну адресу або роздрукувати його на принтері.

З усіх питань, що стосуються передплати, звертайтеся:

StoreBurdaMediaUkraine Burda Style Marie Claire Лиза Мой ребенок