Marie Claire

Marie Claire
Marie Claire
Marie Claire
ІнформацІя
про журнал

Marie Claire Ukraine - видання для жінок і про жінок. Ми говоримо про останні модні тенденції і вивчаємо соціокультурну ситуацію в Україні та світі, ділимося цікавими новинами з життя зірок і пишемо рецензії на бестселери і новинки кінопрокату. Журнал з душею і ком'юніті, в рамках якого кожна дівчина може бути самою собою. Ми не холодний глянець, який пишномовно «диктує» зі своїх сторінок моду. Marie Claire завжди підтримає твої будь-які починання. У нашій компанії тобі буде весело, цікаво і не доведеться прикидатися.

Marie Claire it's all about you!

Marie Claire - це ти!

Поширюється у роздрібній мережі

Мова видання: українська

Періодичність виходу: 4 рази на рік

Графік виходу в 2021 році: ВЕСНА/2022 — 25.02; ЛІТО/2022 — 20.05; ОСІНЬ/2021 — 26.08; ЗИМА/2022 — 25.11

 

У новому
номері

Тема весняного номера Мarie Сlaire – життя у великому місті.

Говоримо про Київ: за що варто любити його архітектурну спадщину, як навчитися його цінувати та берегти. Автори українських брендів, в чиє ДНК зашита любов до української столиці, розповідають свої історії, пов’язані з нею. Розбираємося, навіщо на початку березня українки знов вийдуть на марш рівності.

Інтерв’ю:

Джарел Лето ділиться враженнями від своєї ролі, а також пристрастю до перевтілень і любв’ю до мами. Режисери і художники, які цього року представлють Україну на головних арт-майданчиках планети: про секрет успіху та особисту мотивацію.

Fashion: 

У фокусі: феномен моди на урбанізацію. Також досліджуємо тренди, які задають головні мегаполіси планети. Шукаємо відповідь на запитання: гендерно нейтральні колекції – швидкоплинна тенденція чи революція моди?

Beauty:

«anti-pollution» - напис на косметиці, створеної спеціально для жителів мегаполісу. В центрі уваги: парфюми, які за допомогою симфонії ароматів та оформленні флакону готові розповісти про життя міста.

Передплата на електронну версію
Marie Claire
Marie Claire
Marie Claire
Щоб оформити передплату в редакції, вам необхідно:

1. Надіслати заявку на podpiska@burda.ua із зазначенням журналу, бажаної кількості примірників та терміну передплати.

2. Отримати реквізити для оплати та бланк для заповнення даних про доставку.

3. Оплатити рахунок і переслати на podpiska@burda.ua заповнений бланк із даними про доставку журналу.

Увага! ЯКЩО МИ ОТРИМАЛИ ВАШУ ЗАЯВКУ ДО 8-ГО ЧИСЛА ПОТОЧНОГО МІСЯЦЯ І ГРОШІ НАДІЙШЛИ НА РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК, ТО ПЕРЕДПЛАТА РОЗПОЧНЕТЬСЯ З НАСТУПНОГО МІСЯЦЯ.

Щоб замовити іменний електронний сертифікат для подарункової передплати (послуга безкоштовна), вам необхідно:

1. Оформити передплату у відділеннях Укрпошти або на сайтах наших партнерів.

2. Надіслати на podpiska@burda.ua копію абонемента та квитанції про оплату, вказавши в темі листа «Замовляю електронний сертифікат». Для передплатників www.portmone.com достатньо в рядку «Доп. інфо з доставки» вказати «Замовляю електронний сертифікат».

3. Подарунковий сертифікат у вигляді електронної листівки надійде на вашу електронну адресу. Він буде оформлений на ім'я, вказане під час оплати. Ви можете переслати сертифікат на електронну адресу або роздрукувати його на принтері.

З усіх питань, що стосуються передплати, звертайтеся:

StoreBurdaMediaUkraine Burda Style Marie Claire Лиза Мой ребенок