Люблю готувати!

Люблю готувати!
Люблю готувати!
Люблю готувати!
ІнформацІя
про журнал

Любите готувати? Тоді цей журнал точно для вас! У нашому журналі рецепти, зібрані з усієї України, випробувані читачами і перевірені редакцією.

У кожному номері: закуски, супи, страви з м'яса та риби, десертна та закусочна випічка. Склад страв максимально підібраний по сезону, тому ви можете відразу ж випробувати вподобаний вами рецепт. Читачі «Люблю готовить!» охоче діляться з редакцією своїми кулінарними знахідками і гостинно запрошують редакторів у свій будинок. Тому в кожному номері - невеликий репортаж із сімейної кухні наших читачів і оригінальні рецепти від досвідчених господинь.

А також: рецепти від фуд-блогерів, цікаві ідеї в рубриці «Кулінарна майстерня», корисні поради в рубриках «Рецепти краси» або «Аптека на кухні», пізнавальна інформація в рубриках «Історія страви» і «Національна кухня».

Поширюється зі зміщенням нумерації: передплатники січня отримають №2 / 2022 ... грудня - №1 / 2023

Мова видання: російська. З 2022 року журнал «Люблю готувати!» буде виходити українською

Періодичність виходу: 12 разів на рік (для передплатників за річним індексом* - 13 разів на рік)

Передплатний індекс у каталозі Укрпошти: щомісячний - 95617, піврічний - 98986, *річний - 98987

Графік виходу в 2022 році (+ 3-5 днів на доставку в поштову скриньку): №02 — 14.01; №03 — 11.02

 

У новому
номері

Люблю готувати №3_2022 І

Масниця, і піст

Зовсім скоро на нас чекають події у календарі, які безпосередньо стосуються господинь. По-перше, з 28 лютого по 6 березня ми будемо святкувати Масницю: цілий тиждень готуватимемо різноманітні млинці та частуватимемо ними рідних та близьких. За повір’ям чим більше людей ви нагодуєте, тим вдалішим та веселішим буде для вас увесь рік. Скоріше гортайте журнал та дивіться, цікаві рецепти млинців. По-друге, одразу за Масницею на нас чекає Великий піст – час духовного та фізичного очищення та підготовки до Великодня. Пісні страви можуть бути смачними та ситними – перевірено. Готуйте з задоволенням!

Передплата на електронну версію
Люблю готувати!
Люблю готувати!
Люблю готувати!
StoreBurdaMediaUkraine Burda Style Marie Claire Лиза Мой ребенок