Люблю готовить!

Люблю готовить!
Люблю готовить!
Люблю готовить!
ІнформацІя
про журнал

Любите готувати? Тоді цей журнал точно для вас! У нашому журналі рецепти, зібрані з усієї України, випробувані читачами і перевірені редакцією.

У кожному номері: закуски, супи, страви з м'яса та риби, десертна та закусочна випічка. Склад страв максимально підібраний по сезону, тому ви можете відразу ж випробувати вподобаний вами рецепт. Читачі «Люблю готовить!» охоче діляться з редакцією своїми кулінарними знахідками і гостинно запрошують редакторів у свій будинок. Тому в кожному номері - невеликий репортаж із сімейної кухні наших читачів і оригінальні рецепти від досвідчених господинь.

А також: рецепти від фуд-блогерів, цікаві ідеї в рубриці «Кулінарна майстерня», корисні поради в рубриках «Рецепти краси» або «Аптека на кухні», пізнавальна інформація в рубриках «Історія страви» і «Національна кухня».

Поширюється зі зміщенням нумерації: передплатники січня отримають №2 / 2021 ... грудня - №1 / 2022

Мова видання: російська. З 2022 року журнал «Люблю готувати!» буде виходити українською

Періодичність виходу: 12 разів на рік (для передплатників за річним індексом* - 13 разів на рік)

Передплатний індекс у каталозі Укрпошти: щомісячний - 95617, піврічний - 98986, *річний - 98987

Графік виходу в 2021 році (+ 3-5 днів на доставку в поштову скриньку): №02 — 15.01; №03 — 12.02; №04 — 12.03; №05 — 09.04; №06 — 07.05; №07 — 04.06; №08 — 02.07; №09 — 30.07; №10 — 27.08; №11 — 24.09; №12 — 22.10; №13 — 19.11*; №01/2022 — 17.12

 

У новому
номері

№13/2021

У році багато важливих свят, але Новий рік та Різдво завжди особливі! Скільки б років нам не було, у цей час ми чекаємо на диво, оновлення, зміни на краще та здійснення бажань! І готуємося до зимових свят завжди з великим ентузіазмом та натхненням: прибираємо та прикрашаємо будинок, купуємо подарунки рідним, ретельно продумуємо святкове меню... Саме тому тему цього номеру ми присвятили новорічним салатам. Погляньте, як апетитно та стильно! Сподіваємось, вам сподобається. Зі святами, душевних застіль та міцного здоров'я!

Передплата на електронну версію
Люблю готовить!
Люблю готовить!
Люблю готовить!
Щоб оформити передплату в редакції, вам необхідно:

1. Надіслати заявку на podpiska@burda.ua із зазначенням журналу, бажаної кількості примірників та терміну передплати.

2. Отримати реквізити для оплати та бланк для заповнення даних про доставку.

3. Оплатити рахунок і переслати на podpiska@burda.ua заповнений бланк із даними про доставку журналу.

Увага! ЯКЩО МИ ОТРИМАЛИ ВАШУ ЗАЯВКУ ДО 8-ГО ЧИСЛА ПОТОЧНОГО МІСЯЦЯ І ГРОШІ НАДІЙШЛИ НА РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК, ТО ПЕРЕДПЛАТА РОЗПОЧНЕТЬСЯ З НАСТУПНОГО МІСЯЦЯ.

Щоб замовити іменний електронний сертифікат для подарункової передплати (послуга безкоштовна), вам необхідно:

1. Оформити передплату у відділеннях Укрпошти або на сайтах наших партнерів.

2. Надіслати на podpiska@burda.ua копію абонемента та квитанції про оплату, вказавши в темі листа «Замовляю електронний сертифікат». Для передплатників www.portmone.com достатньо в рядку «Доп. інфо з доставки» вказати «Замовляю електронний сертифікат».

3. Подарунковий сертифікат у вигляді електронної листівки надійде на вашу електронну адресу. Він буде оформлений на ім'я, вказане під час оплати. Ви можете переслати сертифікат на електронну адресу або роздрукувати його на принтері.

З усіх питань, що стосуються передплати, звертайтеся:

StoreBurdaMediaUkraine Burda Style Marie Claire Лиза Мой ребенок