Burda. Спеціальний випуск

Передплата

на журнал «Burda. Спеціальний випуск»

Burda. Спеціальний випуск
Burda. Спеціальний випуск
Burda. Спеціальний випуск
ІнформацІя
про журнал

Спецвипуски журналу Burda style - це особливі номери, які детально розкривають найактуальніші теми, що цікавлять наших читачок.

«Шити легко і швидко» - спеціальний випуск для новачків, які тільки починають шити, а також для шанувальників молодіжної моди.

«Мода для повних» - спеціальний випуск для жінок, яким не завжди вдається відшукати красивий одяг свого розміру в магазинах, а завдяки журналу вони зможуть зшити його самі або в ательє.

«Дитяча мода» – спеціальний випуск, повністю присвячений дітям різного віку, від малюків до підлітків.

«В'язання» - спеціальний випуск, який знайомить читачів з головними тенденціями трикотажної моди. Ілюстровані докладні інструкції дозволять всім бажаючим легко навчитися основним прийомам  різних технік в'язання.

Спецвипуски Burda best of - журнали, темами яких стають моделі певного виду одягу: брюки, спідниці, сукні тощо, котрі користуються особливою популярністю серед шанувальниць журналу Burda style та стали загальновизнаними хітами

Поширюється в роздрібній мережі

Мова видання: українська

Графік виходу в 2022 році: Burdа "В'язання" 01/2022 - 10.02, Burda "Шити легко і швидко" 02/2022 - 24.02, Burda Best of trends 03/2022 - 15.07

У новому
номері

Burda Plus. Осінь-зима/2021

Стираємо кордони між одягом для роботи та відпочинку. Оригінальні моделі для будь-якого випадку і на будь-яку фігуру.

StoreBurdaMediaUkraine Burda Style Marie Claire Лиза Мой ребенок